Historie mého blogu

Proč? Jaký máš důvod to udělat? Takové otázky jsem si pokládala, když jsem si zakládala svůj blog.

Dělám dobře? Co když v tom budu hrozná? Co na to řeknou ostatní? Každá otázka plná nejistoty.

Blog mi tenkrát pomohl založit táta. Založil mi doménu a dal k narozeninám svůj volný prostor na WordPressu, protože on už byl zaregistrovaný a vedl úspěšné webové stránky. Myslím, že to byl květen 2015.

V té době jsem ještě neměla svůj vlastní počítač, tak jsem všechno musela psát v knihovně nebo si půjčovat počítač od kamarádů. Jo, to bylo divné a tak jsem napsala asi dva články a blog skončil.

V únoru roku 2016 jsem dostala svůj počítač a tak se hned na blogu objevil nový článek. Ale zase jen jeden článek. Dostala jsem počítač, začala jsem hrát hry, byla aktivní na Facebooku a další různé věci. Takže obnovený blog zase skončil. Občas jsem měla takovou tu potřebu něco udělat, tak jsem měnila šablony, barvy a styly písma.

Na třetí pokus jsem se ke svém blogu dostala až v roce 2017 zase v květnu. Napsala jsem dva příspěvky a řekla si, že na tom musím zapracovat, co to půjde. Jo, trochu jsem na tom práce udělala, ale pak jsem si do počítače vylila vodu a všechno bylo v háji.

Celé prázdniny nebyl funkční a cena za opravu byla 9000, což byla skoro cena nového notebooku.

Na konci srpna, kdy jsem přestavovali celý dům se jakoby zázrakem počítač sám spustil. Začal fungovat a já si řekla, že je to znamení a začala už doopravdy pracovat. Dva dny jsem dělala šablony, barvy, menu,…

Pak jsem se rozhodla, že blog pustím do světa. Poslala skoro všem na Facebooku zprávu, že teda rozjíždím blog a ať se jdou podívat. Ten týden se přišlo na moje stránky podívat 261 lidí a já byla nadšená.

Pak začala škola a našlo se pár chytrolínů, kteří měli štiplavou poznámku k tomu, co dělám. Našlo se však víc lidí, co mě podporovali a mé v té době tři články se jím líbily. Teď když na to vzpomínám, tak se ty články nedaly vůbec číst. To byl poslední týden v srpnu.

V září a dalších měsících skoro nikdo nepřišel. Psal jsem články, sdílela je na Facebook, ale lidí už nepřišlo tolik a tak jsem spadla ze svého obláčku.

261 lidí přišlo za týden v srpnu, tolik jsem neměla ani za celý měsíc. V říjnu se to začalo pomalu obracet a v prosinci 2017 jsem oslavila svůj první tisíc😊

Začala jsem vědět, co a jak mám dělat a začala se v tom zlepšovat.

 7.března 2018 jsem měla na blogu už dva tisíce. Je to neuvěřitelné a já vám za to moc děkuji! Vlastně jsem zvládla tisíc přečtení za dva měsíce😊

Tak. Teď víte všechno. Chtěla bych vám říct a poděkovat za to, že čtete můj blog a že jsou na něj skvělé ohlasy a komentáře. Tak už to asi znáte.

Čtěte, pište, milujte a hlavně mě sledujte!

S láskou Bee

Bee
Malá bruneta s upřímným srdcem a historky, které vás donutí břečet i smát. Holka která píše a čte srdcem i duší. Touží po všem co jí život chce nabídnout. Sledujte její příběhy a život.

1 komentář

Napsat komentář

Přejít k navigační liště