Já a můj (ne)kamarádský notebook

Zdravím všechny!

V roce 2016 v únoru jsem mámu všemožně prosila, ať mi koupí počítač. Jo a teď se přiznám, že hlavní argument, že ho potřebuji do školy tenkrát nebyl úplně pravdivý, ale bez notebooku teď nevycházím ani z domu. Dostala jsem svůj krásný notebook Acer Aspire V, s Intel Core i3 v bílé barvě. Dostala jsem ho dva měsíce po Vánocích a měsíc před mými narozeninami. Takže takový dárek mezi. Měla jsem z něj obrovskou radost, to si ani neumíte představit.

Hrála jsem hry, poslouchala písničky, koukala na filmy a tak podobně. Ano, občas jsem na to udělala i něco do školy.

Čas šel dál a můj notebook oslavil svoje první narozeniny. Párkrát za rok jen nešel zapnout, ale jinak můj drahoušek fungoval dokonale. Bohužel, když jsem se jednou koukala na Námořní vyšetřovací službu (Ano, můj oblíbený seriál) nějakým způsobem se mi povedlo do mého miláčka vylít sklenici ochucené vody. Hupps!!!

No můj notebook to nezvládl a od té doby nešel zapnout. V servisu řekli, že za opravu chtějí deset tisíc. Což je mimochodem skoro cena nového notebooku. Máma řekla, že to nezaplatí a notebook zůstal schovaný ve skříni (tehdy jsem jí to strašně vyčítal, teď se jí ani nedivím:)

Bylo to hrozné období. Zařizovala jsem blog, psala na Wattpad a psala knihu. To jen jednou za 14 dní u táty. Takže mi blog trvalo zařídit asi 7 měsíců. Bože můj, to je strašně dlouhá doba a každý den se na něm ještě snažím pracovat.

Na začátku června otevřela máma notebook a on se na chvíli rozsvítil. Hurááá! Nechali jsme ho nabít a světe div se on fungoval. Opravdu fungoval, zdál se být v pořádku a já si mohla zase s vámi psát. Vydržel to až do dnešního pátku skoro na konci srpna, kdy najednou prostě zhasnul. No smůla.

Jenom, abyste věděli brečela jsem jako malé dítě, které vidělo umřít štěně. Prosila jsem svůj notebook (u mě je docela normální, že si povídám se svými věcmi) aby začal fungovat. Prosila a prosila. Slzy padaly a padaly. Dnes je pondělí a celé tři dny jsem nemluvila skoro vůbec. To je u mě jako nemoc. Velice ráda mluvím. Máma asi před dvaceti minutami zase otevřela notebook. Rozsvítil se a funguje. Je v nabíječce, ale můj miláček je v pořádku. Uvědomila jsem si, že se vám moc nevěnuju. Svůj čas věnuji tolika blbostem, až jsem zapomněla na to nejdůležitější. Budu se vám víc věnovat. Slibuju.

Čtěte, pište, milujte a sledujte můj blog

S láskou Bee

PS: Pokud chcete podpořit tento blog můžete mě začít sledovat na sociálních sítích. Mrněte na Facebook a Instagram

Bee
Malá bruneta s upřímným srdcem a historky, které vás donutí břečet i smát. Holka která píše a čte srdcem i duší. Touží po všem co jí život chce nabídnout. Sledujte její příběhy a život.

komentáře 2

Napsat komentář

Přejít k navigační liště