Jarní úklid

Zdravím všechny!

Nebojte v tomhle článku vás nechci učit, jak efektivněji uklízet ani vám nebudu cpát pod nos ty nejlepší přípravky. Bylo by to docela komické, protože já uklízení úplně nesnáším!

Vždycky se na to vrhnu jeden den v měsíci. Víte, jak poznáte, že se u nás uklízí? Je to jednoduchý. Celým bytem je slyšet hlasitá muzika, protože bez ní bych to nezvládla. Já sama u toho tancuju a zpívám. Nejspíš falešně. Dneska to bude o jiném úklidu.

Někdy si ve svém životě musíme udělat pořádek a nemusí to být jenom na jaře. Ale podle mě bychom to jednou, dvakrát do roka opravdu měli udělat. Myslela jsem si, že jeden velký úklid mám za sebou. Uklidila jsem celý byt a vyházela všechny věci, které jsem dlouho nepoužila.

Dobře tohle všechno zase ne. Některé vzpomínky patří do krabice a na půdu. Nejsou vám k ničemu, ale když si jednou za pár let tu krabici snesete dolů, odklopíte víko a kouknete se na svoje vzpomínky, na svůj život. Je to jako kdybyste to prožili znova. Tohle já vyhodit prostě nedokážu. Takže kdybyste šli ke mně tak nechoďte na půdu, ta praská ve švech.

V lednu jsem uklízela věci. Teď uklízím všechno ostatní. Lidi, události, pocity. Všechno si v životě třídím. Potřebuji, aby každá věc, člověk, událost měla svoji škatulku. Rozděluji tyto věci do škatulek a když se mi tam něco nehodí nebo zjistím, že to v životě nepotřebuji, jde to pryč. Vyhodím to.

Je tu hodně událostí, které se týkají mé ,,práce“ mimo blog. Jako například práce v soukromé internetové televizi. Když mě přijali byla jsem naprosto nadšená. Mockrát děkuju za zkušenosti. Zkusila jsem si moderování, nastavovaní kamery i práci s mikrofonem. Děkuju, že jsem mohla poznat ty super lidi, kteří se mnou byly v týmu. Děkuju za to, že jsem pár měsíců mohla být součástí této televize. Byla to pro mě jedna z životních zkušeností, ale už to není ono. Už jsem pro to ve své duši i srdci nenašla místo.

Rok v modelingové agentuře byl fajn. Přišla jsem o 13 000 korun, naučila jsem, že si musím vždycky pořádně přečíst to, co podepisuji. To je velice důležité! Ale abych si tady jenom nestěžovala, přece ,,všechno zlé, je pro něco dobré„. Byla to zkušenost, při které jsem poznala novou část sama sebe. Baví mě fotit. To, když stojím za foťákem já nebo když někdo fotí mě. Do focení jsem se naprosto zamilovala a hodlám v tom pokračovat. Taky mi tahle příležitost otevřela mnoho dveří a za to děkuju.

Zjistila jsem, že ve svém životě mi pár osob nesedí. Ukazují mi špatný směr a já už to nechci. Důvodů je spousta a některé z nich jsou opravdu složité a já vám je vlastně ani nechci moc říct. Tento blog má být hlavně pozitivní, tak se toho držme:)

A tak chci tento článek skončit. Někdy musíme v životě udělat nějaké změny jinak se nikdy nemůžeme posunout dál. Já potom, co jsem všechno uklidila, cítím se volná. Svobodná a o něco lehčí.

Chtěla bych vědět, jestli jste zažili něco podobného. Napište mi do komentářů jak jste na tom vy a úklid:)

Čtěte, pište, milujte a udělejte si jarní úklid
S láskou Bee

Bee
Malá bruneta s upřímným srdcem a historky, které vás donutí břečet i smát. Holka která píše a čte srdcem i duší. Touží po všem co jí život chce nabídnout. Sledujte její příběhy a život.

Napsat komentář

Přejít k navigační liště