Kdo jsem?

 

Jak se představit…

Asi bych se představila jako studentka z Prahy. Bruneta s hnědýma očima, kterou okouzlil svět a zákon přitažlivosti. Normální holka, která vyčnívá z davů lidí okolo. Kterou nikdy nezajímalo, jestli má na sobě oblečení ze sekáče anebo od nějaké drahé značky.

Nazvala by se vílou s magickou mocí udělat ostatním lidem okolo sebe radost a vykouzlit úsměv na tváři.

Vášnivá blogerka, která doufá, že se v budoucnosti stane spisovatelkou.

Holka, co pořád jen sní a má hlavu v oblacích.

Občasná modelka, která pracuje v redakci jedné soukromé televize, kde se snaží rozjet svůj vlastní pořad:)

Holka, která ráda kreslí, maluje, tancuje a zpívá si v kuchyni u vaření. Chce procestovat celý svět křížem krážem a na hodině matematiky si vždycky přestavuje, jak je na pláži nebo v deštném pralese. Současně její srdce láká Bali a Maroko, kde byla před pár lety.

Bali, protože na něm je  to hotový ráj a žila na něm Anie Songe s Lukášem, kteří jsou její největší inspirací v tom, co dělá. Chtěla by se podívat do Makawi Tuwa, což je jejich rezort na útesu s bungalovy, bazénem, pláží a spoustou koček, dvou psů a tak. Bali jí taky láká, kvůli své kultuře, přenádherným chrámům a jídlu:)

Maroko, protože tam byla asi před dvěma lety se svojí mámou na čtrnáct dní a naprosto si to zamilovala. Sice jí tehdy ta dovolená připadala divná, ale teď na ní s láskou vzpomíná. Taky si myslím, že jí tam posílá hlavně motivace kamarádů, kteří jezdí každý rok do toho samého místa a když se vrátí, říkají, že toho objevili tolik nového. Například, že za přístavem je ještě jeden lepší, hezčí, starší. Že se tam seznámili s lidmi, kteří tam roky žijou a každý rok je zvou na večeři, popřípadě na další výlety, které v turistické brožuře nenajdete.

Holka, která se chce stát digitálním nomádem a vydělávat online.

Malá roztomilá bruneta s velkým srdce.

S láskou Bee

 Pro další informace, popřípadě spolupráce mne prosím na emailu: julca.vorlickova@gmail.com
Přejít k navigační liště