Konec blogu

Kdo mě sleduje na sociálních sítích, tak už to ví.

Ale já to chci říct stejně ještě jednou. Všechno najednou. Na jeden nádech.

Rozhodla jsem se založit nový blog a tento zrušit. Chci říct, že jsem to vůbec neplánovala. Najednou to však přišlo a já se rozhodla pro trochu jinou cestu.

Katie Bee, jako osoba, vznikla asi ve třinácti letech. Ve čtrnácti jsem založila blog a nedávno jsme spolu oslavili rok. Teď už vlastně rok a půl.

Vymyslela jsem si jiné jméno, přezdívku, abych mohla být tak trochu anonymní, což se mi nakonec nelíbilo, začala jsem všude dávat moje společný fotky a všem o blogu řekla.

Za ten rok a půl jsem vám psala o všem možném. O věcech dobrých i zlých. Mé názory, nápady, návody a sny. Milovala jsem psaní článků a v tu chvíli to pro mě byl odpočinek. Možná tak trochu únik ze světa. Mimo realitu.

Snažila jsem si vybudovat komunitu. Síť lidí, kteří jsou na stejné vlně. Rádi se nad mými příhodami zasmějí, občas si budou chtít přečíst něco o knížkách nebo o zerowaste.

A povedlo se mi to.

Rok a půl jsem budovala a teď to všechno zmizí.

Možná proto jsem tak dlouho nevydala tento článek, i když už mám nový blog asi dva měsíce. ale cítím, že už je nejvyšší čas se posunout dál. Na jinou úroveň. Někam výš.

Tak pro vás píšu tyhle slova a za všechno vám chci poděkovat. Můj cíl se splnil. Z nuly se nám podařilo téměř 7 000 přečtení a 190 komentářů. Oblíbily jste si moje články.

Moje další přání bylo získat za měsíc tisíc přečtení, a to nám proklouzlo jen těsně mezi prsty. Tenkrát jsme za měsíc získali 856 přečtení, od té doby už žádný článek nevyšel.

A ani nevyjde.

Nicméně vy jste tu pořád byly. Každý den se na blog někdo přišel podívat, něco si přečíst. Pořád jste psali úžasné komentáře a občas mi napsali i nějakou hezkou zprávu.

DĚKUJU.

Děkuju za ten čas, který jsem s vámi mohla strávit. Z ustrašené holky, která psala články o přestavbě baráku se stal pohodová holka, která se už nestydí za sebe ani za svoje názory.

Pomohli jste mi otevřít oči a za to vám nikdy nebudu schopná dostatečně poděkovat.

Poslední slova na závěr?

Katie Bee zaniká, ale je tu Jull’s world. Julčin svět, kde budete znát mé jméno a začneme zase někde jinde.

Pořád to budu já, ale pod jiným jménem a na jiném www.

Ale pořád JÁ.

Tak naposledy…

Čtěte, pište, milujte

S nekonečnou láskou Bee

NOVÝ BLOG NAJDETE TADY

WWW.JULLSWORLD.CZ

Bee
Malá bruneta s upřímným srdcem a historky, které vás donutí břečet i smát. Holka která píše a čte srdcem i duší. Touží po všem co jí život chce nabídnout. Sledujte její příběhy a život.

Napsat komentář

Přejít k navigační liště