Co MUSÍTE udělat před zimou

Každý rok je to stejné. Myslím, že každý nějak na něco zapomeneme. Proto jsem pro vás vytvořila příspěvek, aby jste v zimně netrpěli tak jako já. Vlastně ho píšu i pro sebe, protože zima už za dveřmi a tahle by mohla být i úspěšná:)

Vždycky zapomenu vyndat ty rukavice na začátku listopadu a potom jsem až moc líná do toho sklepa jít a do prosince chodím bez rukavic. V prosinci se překonám a do toho sklepa opravdu zajdu, protože stačí půl hodina venku a další půl hodinu nemůžu psát ani s nimi nic dělat, protože  moje ruce jsou promrzlé až na kost. Pomalu rozmrzají, strašně to svědí a můžu se uškrábat. Rukavice jsou základ!

Jsem venku a najednou začnu posmrkávat a už vím, že je zle. Prohledávám kabelku a zjistím, že jsem si zapomněla kapesníky. Celou cestu si utírám nos a popotahuji a to je hrozně nechutné. Vždycky noste kapesníky!

Jsem všeobecně teniskový tip i když podpatky jsou taky fajn, ale řekněme si narovinu v teniskách můžu utíkat, šlápnout do trávy a všeobecně si nelámat nohy. Miluji tenisky, proto je pro mě naprosto hrozné dát je do sklepa. Uvidím je přinejlepším až za pět měsíců. Noste teplé boty!

Jste venku, rty totálně suché a popraskané. začnete si olizovat rty, ale je to k ničemu. Vždycky noste jelení lůj anebo nějakou rtěnku, kterou můžete nanést i bez zrcátka!

Pro ty co v zimně fotí nebo dělají cokoliv na telefonu si musí pořídit dotykové rukavice! Protože když si je pořád sundaváte a nandaváte je s tím jen otrava a ruce vám to nezahřeje. Jinak když je vám zima na ruce nikdy na ně nedýchejte, aby jste se zahřály. Na vteřinu vám bude teplo, pak se pára promění na vodu a na rukavicích zmrzne. Nakonec vám bude ještě větší zima než na začátku:)

Vánoce už jsou za rohem, tak už začněte vymýšlet vánoční dárky. Protože vánoce tu jsou opravdu za chvíli. Vlastně už za měsíc!

Pusťte si občas nějakou vánoční koledu. Zlepší vám to náladu a když si ji budete pouštět dokola je šance, že už ji nezapomenete a příští rok se jí nebudete muset učit znovu. Ponaučení je, že nesmíte zapomenout vánoční koledy, protože pak je to trapas!

Pečení cukroví miluju. Ale pár rad k tomu. Naplánujte si den, kdy budete péct. Je fakt hrozný vzpomenout si v polovině prosince na to, že nemáte žádný cukroví a začít ho dělat v pět hodin odpoledne. Tohle vždycky končí tak, že jsem v kuchyni až do půlnoci. Buďte ostražitá, protože vždycky najde někdo, kdo bude uždibovat až nakonec nemusí zbít nic:)

Kupte purpuru a františky! Ten pokoj taky potom vypadá sám od sebe vánočně. A navíc to překrásně voní!

 

Tak to je všechno. Moje vtipné mini-příběhy na začátku zimy. doufám, že jste se trochu pobavili a zítra už vyrazíte s rukavicemi  a s kapesníkem. Občas si pustíte nějakou tu koledu a o víkendu se pustíte do pečení:)

Sledujte všude, kde můžete!

Čtěte, piště a milujte zimu

S láskou Vaše Bee

 

 

 

Bee
Malá bruneta s upřímným srdcem a historky, které vás donutí břečet i smát. Holka která píše a čte srdcem i duší. Touží po všem co jí život chce nabídnout. Sledujte její příběhy a život.

komentáře 4

  1. S těmi dárky už bych opravdu měla začít no, většinou to nechávám na poslední chvíli a pak nic nestíhám 🙁 😀 rukavice, šály a celkově teplé oblečení je základ, hlavně pro mě – je mi skoro pořád zima 😀 mám úplně stejné boty jako na obrázku, tak aspoň to na zimu splňuji 🙂 😀

    LENN

    1. S tím naprosto souhlasím. Já na takovéto věci vždycky zapomenu a tak jsem chtěla vás čtenáře trochu namotivovat aby jste nezapoměli:)

Napsat komentář

Přejít k navigační liště